Lakierowanie

  • lakierowanie
    Fotografia: Color Max - kabina lakiernicza wraz z mainipulatorami

    Po zupełnym osuszeniu detal jest gotowy do następnego etapu. Istotne znaczenie ma tutaj automatyczna komora lakiernicza, do której zostanie wprowadzony element przy pomocy przenośnika. Kabina malarska proszkowa wyposażona jest w dwa znajdujące się po przeciwnych stronach, sterowane elektronicznie, manipulatory z zainstalowanymi pistoletami. Malowanie proszkowe odbywa się w systemie TRIBO.

    Po przejściu przez układ napylania poprzez tarcie proszek ładuje się dodatnio. Na zasadzie różnicy potencjałów przylega do powierzchni detalu. Strefa napylania wyposażona jest w cyklonowy system odzysku proszku, a także wydajne filtry końcowe. Daje to możliwość ekonomicznego wykorzystania farby, tak ważnej w przypadku tego całego etapu.

    Świadczone przez nas usługi lakiernicze to gwarancja otrzymania doskonałych rezultatów. Obsługujemy różnego rodzaju powierzchnie, a w tym stal nierdzewną, węglową i ocynkowaną, aluminium, miedź oraz mosiądz. Realizujemy zarówno niewielkie zlecenia, jak i te duże i najbardziej skomplikowane - podejmiemy się każdego wyzwania.

ColorMax
Start
Firma
Usługi
Linia
Informacje
Kontakt
Linki
IDEAL-LINE
FREI LACKE
NORDSON
EUROWATER
LAKIERNICTWO
METALE
HYDROGRAFIKA
facebook

Znajdź nas na facebook-u, są tam relacje z ciekawych prac wykonanych w naszej Automatycznej Linii Lakierniczej. http://www.colormax.eu/

FaceBook - FanPage

Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy.