Suszenie

  • suszenie
    Fotografia: Color Max - wejście do pieca suszenia

    Przed przystąpieniem do następnego etapu detale muszą być dokładnie osuszone. Nawet najdoskonalsze przygotowanie do lakierowania nic nie da, jeżeli powłoka nadal jest wilgotna bądź zawiera pozostałości po zostawionych preparatach. Proces ten ma miejsce w konwekcyjnym piecu. Temperatura 120°C oraz odpowiednio długi czas przebywania w urządzeniu sprawiają, że detal po wyjściu jest suchy.

    Piec do suszenia znajdujący się w naszym zakładzie to wysokowydajne urządzenie, które pozwala sprawnie osiągnąć zamierzony rezultat, jednocześnie utrzymując najwyższą dokładność działania. Aby żaden z detali nie uległ uszkodzeniu dbamy, aby urządzenia wyróżniały się doskonałym stanem technicznym, przeprowadzając przeglądy. Poszczególne elementy nie są dotykane od zawieszenia na przenośniku aż do ich zdjęcia, co w pełni zapobiega przed osadzaniem się na powierzchni niepożądanych substancji lub zanieczyszczeń. Tak przygotowane komponenty są gotowe na następny etap jakim jest lakierowanie powierzchni poprzez profesjonalne malowanie proszkowe.

ColorMax
Start
Firma
Usługi
Linia
Informacje
Kontakt
Linki
IDEAL-LINE
FREI LACKE
NORDSON
EUROWATER
LAKIERNICTWO
METALE
HYDROGRAFIKA
facebook

Znajdź nas na facebook-u, są tam relacje z ciekawych prac wykonanych w naszej Automatycznej Linii Lakierniczej. http://www.colormax.eu/

FaceBook - FanPage

Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy.