O ludziach i firmie

    Ludzie i Historia

     Firma Color Max została założona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem zarówno w branży lakiernictwa proszkowego jak i segmencie produkcji metalowej. Pracujemy dla przemysłu od dziesiątków lat, w tym czasie polakierowaliśmy ponad 100 000 000 dm 2 . Obserwowaliśmy rozwój branży lakiernictwa proszkowego w Polsce od początku lat 90-tych aż do dnia dzisiejszego, a dzięki możliwościom wprowadzania najnowszych technologii jesteśmy pewni, że stanowimy idealne partnerstwo dla firm produkcyjnych o profilu metalowym.

    Doświadczenie zawodowe

     Mieliśmy okazję i przyjemność pracować dla dużych światowych korporacji produkcyjnych, gdzie wymagania dotyczące jakości powłoki lakierniczej, a także terminowości realizacji zleceń, były najwyższe z możliwych. Nauczyliśmy się w tym czasie, że jakość i termin to dwa słowa klucze do sukcesu w segmencie usług lakierowania proszkowego.

    Lokalizacja

     Firma Color Max zlokalizowana jest na wschód od Warszawy, w odległości około 45 km, dojazd dobrą drogą. Dysponujemy wyłącznie na potrzeby Klientów Automatyczną Linią Lakierniczą,  z pełnym przygotowaniem powierzchni, bardzo dużą wydajnością, zapleczem magazynowym, oraz doświadczoną kadrą pracowniczą. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, zaczynając od przygotowania detali do lakierowania, lakierowania, dokonania kontroli jakości, zapakowania według standardu Klienta i wysyłki pod wskazany adres.

     Możliwości

     Lakierujemy detale wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu, a także wyroby aluminiowe i ocynkowane. Nominalne wymiary detali, które możemy przyjąć do lakierowania to szer. 500 mm x wys. 1100 mm x dł. 1600 mm., prędkość z jaką lakierowane są detale to max. 1 m/min.

    

 • Zachęcamy do wejścia na stronę opisującą dokładniej naszą linię lakierniczą.
 •  

   

  ColorMax
  Start
  Firma
  Usługi
  Linia
  Informacje
  Kontakt
  Linki
  IDEAL-LINE
  FREI LACKE
  NORDSON
  EUROWATER
  LAKIERNICTWO
  METALE
  HYDROGRAFIKA
  facebook

  Znajdź nas na facebook-u, są tam relacje z ciekawych prac wykonanych w naszej Automatycznej Linii Lakierniczej. http://www.colormax.eu/

  FaceBook - FanPage

  Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy.