Usługi

Jesteśmy doświadczoną firmą, dla której renowacja felg oraz lakierowanie proszkowe to zawodowy obowiązek, a także prywatna pasja. Dotyczy to zarówno elementów z miedzi, aluminium, różnych stali, czy też mosiądzu.

Nasza malarnia proszkowa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, a także zaplecze projektowo-techniczne. Ponadto, posiadamy własną automatyczną linię lakierniczą. Pozwala nam to terminowo zrealizować każde, nawet te najbardziej nietypowe zlecenie, w tym samym czasie nie umniejszając jego jakości. W malarni zajmujemy się również zabezpieczaniem gotowych produktów, by nie zostały one uszkodzone podczas wysyłki, a także dostarczaniem ich do Klienta. W przypadku renowacji felg na życzenie Zleceniodawcy wykonujemy testy między innymi krzyżowe, aby potwierdzić wysoką jakość każdej przygotowanej przez nas powierzchni.

 • Lakiernia proszkowa

   Automatyczny pistolet lakierniczy

  Naszą specjalnością jest nie tylko malowanie proszkowe, ale i doradztwo z zakresu pokrywania powierzchni między innymi stalowej, aluminiowej, ocynkowanej, czy też miedzianej właściwym lakierem. Każdy gotowy produkt przygotowujemy do wysyłki, odpowiednio go wcześniej zabezpieczając, aby dotarł do Klienta w nienaruszonym stanie.

  Więcej

  Renowacja felg

  Przykłady renowacji felg

  Firma świadczy usługi w zakresie poprawy wyglądu oraz stanu dowolnej powierzchni, w tym przede wszystkim z aluminium, miedzi lub też stali nierdzewnej. Malowanie proszkowe przeprowadzamy w naszym zakładzie w Warszawie, przy pomocy automatycznej kabiny oraz linii lakierniczej. Tam też przeprowadzamy testy jakościowe.

  Więcej

  Hydrografika

  Przykłady Hydrografiki

  Dla Klientów, którzy oprócz polakierowania powierzchni potrzebują wykonania na niej określonego zdobienia, świadczymy usługi hydrograficzne. W naszej ofercie znajdują się setki różnych wzorów o dowolnym kolorze. Zdobienia można wykonać na każdym materiale, w tym stali, drewnie, szkle, czy też na tworzywie sztucznym.

  Więcej
ColorMax
Start
Firma
Usługi
Linia
Informacje
Kontakt
Linki
IDEAL-LINE
FREI LACKE
NORDSON
EUROWATER
LAKIERNICTWO
METALE
HYDROGRAFIKA
facebook

Znajdź nas na facebook-u, są tam relacje z ciekawych prac wykonanych w naszej Automatycznej Linii Lakierniczej. http://www.colormax.eu/

FaceBook - FanPage

Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy.